Oferta

Dla wszystkich:

1. Dolina Chochołowska - największa dolina polskich Tatr Zachodnich długości 10 km. Dnem płynie Chochołowski Potok którego brzegiem wiedzie dobra, szeroka utwardzona kamienista droga, wiodąca aż do schroniska górskiego. Czas wycieczki: ok 2,5h

2. Okolice Zakopanego: wycieczki z widokiem na Tatry, poruszamy się po utwardzonych i luźnych drogach leśnych i polnych o różnej skali trudności, dostosowanych do upodobań klienta.

3. Velo Dunajec: nowo powstała ścieżka widokowa wiodąca wzdłuż rzeki Dunajec od samego Zakopanego, aż po Nowy Sącz. Po drodze mijamy wiele atrakcji między innymi Wrzosowisko w Nowym Targu, kościół w Dębnie, Zalew Czorsztyńsk i Zamek Czorsztyn, Niedzica, Pieniny.

4. Pieniny: Pasmo górskie długości 35km i szerokości do 6km z najbardziej znaną atrakcją, jaką jest spływ przełomem Dunajca z miejscowości Sromowce Kąty do Szczawnicy ok 15km. Trasa naszej wycieczki wiedzie wzdłuż rzeki i zapewnia piękne widoki, dokładnie jak podczas spływu tratwami flisackimi.

5. Szlak architektury drewnianej: Witów, Chochołów - skansen budownictwa i folkloru ludowego, gdzie obejrzeć możemy kilkanaście wspaniale zachowanych XIX wiecznych zagród i budynków w stylu góralskim oraz neogotycki kościół i Muzeum Powstania Chochołowskich Górali.

6. Szlak architektury sakralnej: Ludzmierz - sanktuarium pw Najświętszej Marii Panny z 1234 roku, będące miejscem pielgrzymek. Przy kościele znajduje się źródełko, którego wodę uznaje się za cudotwórczą.

7. Gorce - w przygotowaniu

8. Tatry Słowackie - w przygotowaniu

Specjalna oferta dla osób niepełnosprawnych:

1. Dolina Chochołowska - największa dolina polskich Tatr Zachodnich długości 10 km. Dnem płynie Chochołowski Potok, którego brzegiem wiedzie dobra, szeroka i utwardzona kamienista droga, wiodąca aż do schroniska górskiego.
Czas wycieczki: ok 2,5h

2. Dolina Kościeliska - jedna z najpiękniejszych dolin Tatrzańskich, długi na 8km wąwóz ze stromymi zboczami usianymi dolomitowymi skałami, w których jest wiele szczelin i jaskiń. Dnem doliny płynie Kościeliski Potok, wzdłuż którego od Kir aż do samego schroniska Ornak wiedzie dobra, szeroka i utwardzona kamienista droga. W przeszłości wydobywano tu rudy żelaza i przetapiano je na metal w hutach, tutaj ukrywali się zbójnicy a podczas okupacji partyzanci z z oddziału im. Szczorsa.
Czas wycieczki: ok 2h.

3. Rusinowa Polana- Kaplica Wiktorówki

4. Morskie Oko - drugie co do wielkości w Tatrach polodowcowe jezioro, w którego głębokiej na 50 m krystalicznie czystej wodzie pływają pstrągi oraz odbijają się najwyższe szczyty Tatr Wysokich.

Osoby Niepełnosprawne - wjazd na teren TPN na podstawie legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia lekarskiego.